Газовий котел Геліос АKГВ 10М

 Геліос АКГВ 10М - двоконтурний універсальний парапетний газовий котел бездимохідний з відводом продуктів згоряння і забором повітря через повітропідвідному канал зовні приміщення.

15780 грн.
Замовити

Відмітною якістю даного котла є його універсальність: можливість підключення до системи опалення зліва / справа / хрест-навхрест; при цьому автоматика знаходиться по-центру.
Газовий котел Геліос АКГВ 10М має закриту герметичну камеру згоряння, тобто здійснює забір повітря зовні будівлі і випуск продуктів згоряння за межі будівлі за власними горизонтальних каналах через трубу димохідну, вмонтовану в отворі зовнішньої стіни будівлі, і ВІТРОЗАХИСНА пристрій зовні, тому не вимагає вертикального димоходу.
Теплообмінник - сталевий зварний зі спеціальними вертикальними жаропроводящімі безшовним суцільнотягнені трубами товщиною 3 мм для відводу димових газів. Всі теплообмінники випробовуються на надлишковий тиск до 3 атм., Що дозволяє монтувати систему з насосом.
Апарат розрахований на застосування, як у відкритій, так і в закритій системах опалення. При монтажі апарату в закритій системі обов'язкова установка на трубопроводі, що подає, до відсічного вентиля, запобіжного клапана номінального тиску 250 кПа (2,5 кгс / см2).
Газовий котел оснащений регулюючою автоматикою "630 EUROSIT" виробництва Італії, яка забезпечена багатофункціональної рукояткою управління і кнопкою пьезорозжига і атмосферної мікрощілинні газовим пальником POLIDORO Італія.
Для економічної роботи газового котла (максимальна витрата газу до 1,1 м.куб. / Год.) Обсяг води в системі опалення не повинен перевищувати: 150л для чавунних радіаторів; 95л для ребристих труб;
Опалювальна площа становить 100 м.кв. Ця модель газового котла Геліос АКГВ спеціально розроблена для квартир і малометражних приміщень.
Якщо Ви піклуєтеся про навколишнє середовище, то наші котли спеціально для Вас: спеціальне обладнання забезпечує мінімальні викиди чадного газу в атмосферу.
Автоматика "SIT" - це багатофункціональний регулятор подачі газу, що складається з термоелектричного пристрою контролю полум'я з блокуванням повторного розпалювання, регулятора тиску або гвинта налаштування максимального потоку, що моделює термостата з активною функцією миттєвого включення / вимикання. Вихідний тиск газу може бути відрегульовано гвинтом.
Облицювальні панелі газового котла виконані за допомогою точкового зварювання, що забезпечує гладку і чисту поверхню АКГВ.
Термін служби газового апарата не менше 14 років.

<
Опалювана площа, м2 до 100
Номінальна потужність, кВт 10±5%
Номінальна теплова потужність запальної тарілки, Вт, не більше 250
ККД , % не менше 92
Вид газу природний ГОСТ 5542-87
Номінальний тиск газу перед основним пальником
при роботі котла на природному газі, Па
1274
Витрати газу, м3/годину, не більше 1,1
Діапазон температури нагрівання води в теплообміннику, °C 40...90
Коливання температури води від заданої, °С ±5
Місткість теплообмінника, л 15
Номінальне робоче зусилля в теплообміннику, кПа (кгс/см2) 150 (1,5)
Вид камери горіння герметична
Відведення продуктів горіння природна тяга
Індекс окису вуглецю, % об., не більше 0,05
Вхід и вихід контура опалення, дюйм 11/2
Подача газу, дюйм 1/2
Продуктівність по ГВС прі Δt=25 °C, л/хв. 3,9
Тиск води у контурі ГВС (макс./мін.), бар 6 - 0,25
Вхід и вихід контура ГВС, дюйм 1/2
Висота, мм 585
Ширина, мм 590
Глубіна, мм 297
Вага , кг 39

Частые вопросы

Відгуки клієнтів