Фарбування порошковими фарбами

Фарбування порошковими фарбами деталей великих габаритів в камері довжиною 6 метрів

от 120 грн.
Замовити

Велика камера дозволить фарбувати вироби довжиною до 6 метрів.

ЗАСТОСУВАННЯ І ВЛАСТИВОСТІ МОДИФІКОВАНИХ термопластичних ПОРОШКІВ (МТП).

У МТП покриття заслужена репутація покриття з неперевершеними експлуатаційними якостями в цілому ряді областей застосування. Термін служби покриттів МТП на порядок довше традиційних порошкових покриттів, а також забезпечує довготривалий захист поверхонь в будь-якій кліматичній зоні, без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Захист від корозії. Антикорозійний захист покриття МТП не має собі рівних і є одним з найбільш універсальних і довговічних покриттів, що існують в даний час на ринку. При тестуванні ASTM B117 в камері сольового туману, після 20000 годин, не було виявлено будь-яких здуття, тріщин, корозії і відшаровування. При пошкодженні покриття, згідно ASTM B117, після 1000 годин в камері сольового туману, за умови відповідної попередньої обробки стали, під плівкою від надрізу, корозія спостерігалася в межах від 0 до 0,5 мм. Втрата адгезії при тестуванні від надрізу по ASTM D 3359 - дорівнює нулю.

Опір ультрафіолету (УФ). Опір УФ відмінне після 2000 годин тесту QUV (ASTM G53) або тесту <ксеноновим дуги> (ASTM G26), не було визначено ніяких істотних змін в кольорі, блиску або механічні властивості. Зразки були також випробувані у Флориді: протягом 5 років, при 45 градусах на сонці, на березі моря - і знову не було зафіксовано будь-яких значних змін.

Застосування модифікованих термопластичних порошків є аналогією гарячого цинкування і здешевленої альтернативою його, з можливістю відновлення поверхонь.

У реальному житті покриття МТП, як правило, відповідають проведених випробувань і іноді показують навіть вищі свої характеристики.


Частые вопросы

Відгуки клієнтів