Все про нас

Фірма "Автодеталь" - виробниче підприємство, створене в далекому 1995 р по теперішній час є найбільшим виробником автомобільних домкратів в СНД.

З 2002 року фірма випускає газові опалювальні котли типу АОГВ (торгова марка ТМ "Геліос"). Ця продукція зарекомендувала себе як надійний помічник, який працює протягом 10 років без нарікань. А якщо і трапляються будь-які випадки, то їх дуже швидко і якісно виправляє наш сервісний центр.

Підприємство має ряд різних нагород щодо виробленої продукції: "Вища проба", дипломи та грамоти за високу якість і конкурентоспроможність продукції.

В даний момент підприємство розробляє і впроваджує нові ідеї і продукти, які доводять, що наша країна має промисловий потенціал, що ми конкурентоспроможні на ринках колишнього СНД і за кордоном.

Фірма також надає ряд послуг пов'язаних з металообробкою: порошкове фарбування, аргонодуговая і зварювання напівавтоматом, виготовлення дротяних виробів, розкрій металу на координатно-пробивних верстатах, порізка бухт на листи металу заданої довжини. Роботи здійснюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід.

Гарантія та якість

Наші котли надійно служать від 15 років і більше, при гарантійному терміні 3 роки.

Сертифікована продукція

У нас немає підробок, вся продукція сертифікована і точно відповідає заявленим характеристикам.

Економія і надійність

Продукція розроблена згідно з останніми сучасним інженерним системам, що впливає на енерго- і газозбереження і здоровий мікроклімат.

Сервісна підтримка

Наші фахівці завжди можуть вас проконсультувати по монтажу та сервісу.

Мережа дилерських центрів

Мережа дилерських центрів по Україні та широка база запасних частин, дозволяють проводити гарантійне та післягарантійне обслуговування в найкоротші терміни.

Ідеальна ціна і якість

Ми виробляємо газові котли з 2002 року, відповідно продаємо товари за заводською відпускною ціною.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ