Газовий котел Геліос АKГВ 7.4М

Геліос АКГВ 7,4м - двоконтурний універсальний парапетний газовий котел бездимохідний з відводом продуктів згоряння і забором повітря через повітропідвідному канал зовні приміщення.

13670 грн.
Замовити

Відмітною якістю даного котла є його універсальність: можливість підключення до системи опалення зліва / справа / хрест-навхрест; при цьому автоматика знаходиться по-центру.
Газовий котел Геліос АКГВ 7,4м має закриту герметичну камеру згоряння, тобто здійснює забір повітря зовні будівлі і випуск продуктів згоряння за межі будівлі за власними горизонтальних каналах через трубу димохідну, вмонтовану в отворі зовнішньої стіни будівлі, і ВІТРОЗАХИСНА пристрій зовні, тому не вимагає вертикального димоходу.
Теплообмінник - сталевий зварний зі спеціальними вертикальними жаропроводящімі безшовним суцільнотягнені трубами товщиною 3 мм для відводу димових газів. Всі теплообмінники випробовуються на надлишковий тиск до 3 атм., Що дозволяє монтувати систему з насосом.
Апарат розрахований на застосування, як у відкритій, так і в закритій системах опалення. При монтажі апарату в закритій системі обов'язкова установка на трубопроводі, що подає, до відсічного вентиля, запобіжного клапана номінального тиску 250 кПа (2,5 кгс / см2) /
Газовий котел оснащений регулюючою автоматикою "630 EUROSIT" виробництва Італії, яка забезпечена багатофункціональної рукояткою управління і кнопкою пьезорозжига і атмосферної мікрощілинні газовим пальником POLIDORO Італія.
Для економічної роботи газового котла (максимальна витрата газу до 0,8 м.куб. / Год.) Обсяг води в системі опалення не повинен перевищувати: 110л для чавунних радіаторів; 70л для ребристих труб;
Опалювальна площа становить 75 м.кв. Ця модель газового котла Геліос АКГВ спеціально розроблена для квартир і малометражних приміщень.
Якщо Ви піклуєтеся про навколишнє середовище, то наші котли спеціально для Вас: спеціальне обладнання забезпечує мінімальні викиди чадного газу в атмосферу.
Автоматика "SIT" - це багатофункціональний регулятор подачі газу, що складається з термоелектричного пристрою контролю полум'я з блокуванням повторного розпалювання, регулятора тиску або гвинта налаштування максимального потоку, що моделює термостата з активною функцією миттєвого включення / вимикання. Вихідний тиск газу може бути відрегульовано гвинтом.
Облицювальні панелі газового котла виконані за допомогою точкового зварювання, що забезпечує гладку і чисту поверхню АКГВ.
Термін служби газового апарата не менше 14 років.

<
Опалювальна площа, м2 до 100
Номінальна потужність, кВт 7,4±5
Номінальна теплова потужність запального тарілки, Вт, не більше 250
ККД, % не меньше 92
Вид газу природный ГОСТ 5542-87
Номінальний тиск газу перед основною пальником при роботі котла на природному газі, , Па 1274
Витрата газу, м3/час, не более 0,8
Діапазон підтримки температури нагріву води в теплообміннику, °C, °C 40...90
Колебання температури води від заданної, °С ±5
Місткість теплообміннику, л 15
Номінальне рабоче зусилля в теплообміннику, кПа (кгс/см2) 150 (1,5)
Вид камери горіння герметична
Відведення продуктів згоряння природня тяга
Індекс окису вуглецю, % об., не более 0,05
Вхід и вихід контура опалення, дюйм 11/2
Подача газу, дюйм 1/2
Продуктивність по ГВС при Δt=25 °C, л/мин. 3,9
Тиск води в контурі ГВС (макс./мин.), бар 6 - 0,25
Вхід и вихід контура ГВС, дюйм 1/2
Висота, мм 585
Ширина, мм 590
Глубина, мм 297
Вага в упаковці, кг 46,7

Частые вопросы

Відгуки клієнтів